Uszyj ze mną swój sukces!

CO MÓWIĄ O MNIE KLIENCI?

Basia od jakiegoś czasu czuwa nad poprawnością tekstów na prowadzonym przeze mnie blogu. Dała się poznać jako bardzo rzeczowa osoba, która dokłada wszelkich starań, by wypowiedzi były poprawne pod względem interpunkcji, składni i kompozycji, a jednocześnie nie zmienia ich specyficznego językowego charakteru. Otrzymuję gotowe teksty w umówionych terminach, z widocznymi poprawkami (tryb śledzenia zmian), dzięki czemu mogę ostatecznie decydować sama, czy zaakceptuję proponowaną zmianę. Wszelkie uwagi przekazywane w swobodny i życzliwy sposób. Słowem – polecam najmocniej! 🙂
Judyta
blogerka
Pani Barbara poprawiła teksty na mojej stronie internetowej. Cieszę się, że jej to powierzyłem, bo teraz teksty są o wiele lepsze! Pani Korektor zaplanowała też nowe ułożenie tekstów na mojej stronie, dzięki czemu każdy fragment trafił do odpowiedniej zakładki. Bardzo dobrze wspominam kontakt z Panią Korektor. Szybko odpisywała na maile i rozwiewała wszelkie wątpliwości. Polecam skorzystanie z usług Pani Barbary!
Jakub
przedsiębiorca
Jestem absolwentką filologii obcej. Wszystkie najważniejsze prace pisałam w języku obcym, a kiedy przyszło mi napisać pracę po polsku, okazało się, że popełniam błędy stylistyczne, których nie potrafię poprawić. Z tego powodu zdecydowałam się skorzystać z fachowej pomocy Pani Barbary. Wykazała się ona ogromną cierpliwością i profesjonalizmem. Dostałam wiele cennych uwag, dzięki którym wiedziałam, co zrobić z tekstem, żeby go „naprawić”. Kontakt z Panią Korektor był bardzo dobry – na wszystkie moje wiadomości odpowiadała w ekspresowym tempie. Wszystko to sprawia, że z czystym sumieniem polecam współpracę z Panią Barbarą.
Liliana
studentka

GOTOWY DO DZIAŁANIA?
NAPISZ DO MNIE!

Skontaktuj się ze mną!

Krawcowa Słowa – redakcja i korekta tekstów, transkrypcja nagrań
Barbara Tworek – Usługi Edytorskie
ul. Józefa Piłsudskiego 62/6
23-400 Biłgoraj
NIP: 9182175832
REGON: 387018810

  Imię*
  Nazwisko*
  E-mail*
  Telefon
  Temat*
  Wiadomość*