Uszyj ze mną swój sukces!

TRANSKRYPCJA NAGRAŃ

SPISZ SIĘ!

Nagrywasz podcasty? Organizujesz webinary lub szkolenia? A słyszałeś o transkrypcji? To już standard – publikować nagranie w formie tekstowej. Nie każdy ma czas na słuchanie godzinnego nagrania, ale artykuł, który można przeczytać w 10 minut, nie jest już taki straszny. Jeżeli próbowałeś kiedyś spisać godzinne nagranie, to wiesz, że może to zająć nawet 3-4 godziny! Nie masz tyle czasu? Dobrze trafiłeś! Zajmuję się profesjonalną transkrypcją nagrań audio i wideo.

transkrypcja nagrań audio

TRANSKRYPCJA: CO ZYSKUJESZ?

Większą liczbę odbiorców – wiele osób woli czytać, niż słuchać.

Lepsze pozycjonowanie Twojej strony. Google nie odczytuje mowy, ale tekst już tak!

Prestiż! Najbardziej znani podcasterzy zawsze udostępniają transkrypcje nagrania.

Czas dla siebie – spisanie jednej godziny nagrań może zająć nawet 3-4 godziny, nie mówiąc już o redakcji.

transkrypcja nagrania video

CO MOŻESZ DO MNIE WYSŁAĆ?

– podcasty;

– webinary;

– filmy kursowe;

– konferencje;

– wywiady;

– inne (zapytaj o możliwość transkrypcji).

transkrypcja nagrania video

CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Transkrypcja naturalna (standardowa)

Spisuję słowa z pominięciem zbędnych powtórzeń, błędów językowych, zająknięć itp.; usuwam rażące błędy językowe. Ten rodzaj transkrypcji nagrania jest najpopularniejszy z powodu jego łatwiejszego odbioru (w porównaniu do transkrypcji dosłownej). Stosowany jest do transkrypcji podcastów, webinarów, konferencji, sesji coachingowych itp. Mogę również wykonać redakcję transkrypcji.

Transkrypcja dosłowna (pełna)

Spisuję nagranie słowo w słowo. Spisuję wszystko, co jest możliwe do uchwycenia na nagraniu, m.in. przejęzyczenia, chrząknięcia, krzyki, brawa itp. Tego rodzaju transkrypcje nagrań są najczęściej stosowane do spisywania zeznań świadków, przesłuchań sądowych, nagrań rozmów telefonicznych jako dowodów w sprawie sądowej.

Transkrypcja z redakcją

Spisuję nagranie i wykonuję jego redakcję tak, żeby tekst był gotowy do opublikowania np. na blogu. Porządkuję tekst, dzielę na akapity, wytłuszczam najważniejsze informacje, mogę dodać śródtytuły. Tak przygotowany tekst będzie miał wyższą jakość niż jedynie spisany, ponieważ język pisany ma inny charakter niż mówiony.

Notatki z nagrania

Odsłuchuję nagranie i wyławiam z niego najważniejsze informacje, które podaję w punktach. Dzięki temu dostajesz tylko najważniejsze informacje zawarte w nagraniu.

CENNIK

Możesz wybrać sposób rozliczenia. Rozliczam się za liczbę znaków ze spacjami (wtedy na początku ustalamy orientacyjną cenę, a dokładna znana jest po zakończeniu prac) lub od czasu trwania nagrania (cena znana jest od razu). Możesz wybrać, którą opcję wolisz.

za 1800 zzs*

za 1 minutę nagrania

transkrypcja naturalna

od 6 zł

od 3 zł

transkrypcja dosłowna

od 7 zł

od 3,50 zł

transkrypcja z redakcją

od 10 zł

notatki z nagrania

od 40zł / 60 minut

* zzs to liczba znaków ze spacjami

Więcej informacji znajdziesz w FAQ.

CENNIK

Możesz wybrać sposób rozliczenia. Rozliczam się za liczbę znaków ze spacjami (wtedy na początku ustalamy orientacyjną cenę, a dokładna znana jest po zakończeniu prac) lub od czasu trwania nagrania (cena znana jest od razu). Możesz wybrać, którą opcję wolisz.

za 1800 zzs*

za 1 minutę nagrania

transkrypcja naturalna

od 5 zł

od 2,50 zł

transkrypcja dosłowna

od 6 zł

od 3 zł

transkrypcja z redakcją

od 10 zł

notatki z nagrania

od 40zł / 60 minut

* zzs to liczba znaków ze spacjami

Więcej informacji znajdziesz w FAQ.

Transkrypcja nagrań – profesjonalizm w każdym calu

Transkrybowanie tekstu bywa zajęciem wymagającym – zarówno pod kątem czasu, jak i energii. Spisywaniu nagrań muszą towarzyszyć więc koncentracja oraz odpowiednie podejście. Dzięki doświadczeniu w realizowaniu tego rodzaju zleceń doskonale wiem, na jakich aspektach pracy należy się skupić, aby sporządzony tekst odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Decydując się na współpracę ze mną, nie musisz martwić się o jakość realizacji. Dzięki różnym rodzajom transkrypcji nagrań dostępnym w mojej ofercie z pewnością znajdziesz taką, która będzie najbardziej odpowiadała Twoim oczekiwaniom. Kiedy zajmuję się sporządzaniem tekstu na podstawie nagrania, Ty zyskujesz czas, który możesz wykorzystać na realizację kolejnych nagrań lub innych założeń swojego projektu, nie martwiąc się koniecznością samodzielnego, czasochłonnego sporządzania transkrypcji.

Transkrypcja nagrania – dlaczego warto?

Transkrypcja nagrania przydaje się nie tylko po zarejestrowaniu wykładu czy spotkania biznesowego na kamerze, telefonie czy dyktafonie. Coraz więcej osób zajmujących się nagrywaniem chociażby podcastów czy webinarów decyduje się na publikowanie transkrypcji nagrania na swoich stronach internetowych i w mediach społecznościowych i ma to swoje uzasadnienie. Przede wszystkim jest to ukłon w stronę osób niedosłyszących, które mają problem z wychwyceniem wszystkich słów. Możliwość śledzenia tekstu w trakcie jego słuchania (a więc zaangażowanie dwóch zmysłów) znacznie zwiększa stopień jego zrozumienia. Drugim powodem, dla którego warto zdecydować się na transkrypcje nagrań, jest możliwość ich publikowania w formie tekstowej. Nie każda witryna dostosowana jest do udostępniania treści audio czy wideo, nie każdy też preferuje taką formę odbioru. Warto więc dać odbiorcy możliwość wyboru – odsłuchania nagrania lub zapoznania się z jego treścią w formie tekstowej. Dzięki temu trafiamy do szerszego grona odbiorców, a nasza strona internetowa zyskuje wartościowe treści.

Jeśli szukasz korzystnej oferty, w której ramach otrzymasz profesjonalną transkrypcję nagrania sporządzoną w ustalonym terminie, bez zawyżania cen rynkowych i przekraczania terminów, skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Zapraszam do współpracy!

GOTOWY DO DZIAŁANIA?
NAPISZ DO MNIE!

Skontaktuj się ze mną!

Krawcowa Słowa – redakcja i korekta tekstów, transkrypcja nagrań
Barbara Tworek – Usługi Edytorskie
ul. Józefa Piłsudskiego 62/6
23-400 Biłgoraj
NIP: 9182175832
REGON: 387018810

  Imię*
  Nazwisko*
  E-mail*
  Telefon
  Temat*
  Wiadomość*